За 30 мільйонів у Малині реконструюють аварійний Будинок культури

За 30 мільйонів у Малині реконструюють аварійний Будинок культури

Проект реконструкції розрахований на 2 роки.

У Малині за 30 млн грн проведуть реконструкцію районного Будинку культури. Це – кошти  ДФРР та районного бюджету. Проект вже пройшов експертизу, і найближчим часом почнуться ремонтні роботи з оновлення закладу культури. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на голову РДА Дмитрія Кисельчука.

«Загалом вартість проекту – 30 мільйонів гривень. Вже пройшли експертизу. Скоро розпочнуться ремонтні роботи. Буде підведена вода та каналізація. Також повністю замінять сцену та змінять внутрішнє оздоблення», – зазначає Дмитрій Кисельчук.

У районному будинку культури планують створити історико-культурний музей та конференц-залу. Також буде змінено внутрішнє оздоблення концертної зали: оновлять стелю, стіни, стільці, балкон та змонтують нову сцену.

Наразі районний будинок культури в аварійному стані, тому потреба в ремонті нагальна. Концертна зала розрахована на 450 місць у глядацькій залі та 50 місць на балконі.

За словами заступника начальника управління гуманітарної сфери Малинської райдержадміністрації Людмила Фещенко, після реконструкції кількість місць для глядачів трохи зменшиться. У залі розширять проходи та розпланують місця для глядачів так, щоб могли комфортно себе почувати й люди на візках.

«Проект реконструкції розрахований на 2 роки, проте в амбітних планах завершити до осені 2019 року – на 90-річчя районного будинку культури у місті Малині», – сказала Людмила Фещенко.

Нагадаємо, у Коростені спишуть будинок культури через аварійність. У приміській Станишівці за майже півтора мільйона утеплять будинок культури.

Leave a Comment