У Житомирі стартував Чемпіонат України з футзалу серед десантників

У Житомирі стартував Чемпіонат України з футзалу серед десантників

Фото.

У Житомирі 4 лютого стартував Чемпіонат України з футзалу серед Десантно-штурмових військ. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації. Змагання триватимуть чотири дні – з 4 до 7 лютого. Сьогодні на учасників очікує 9 ігор.

“Участь у Чемпіонаті бере 9 команд з різних регіонів країни, які зіграють в три етапи. На першому, кваліфікаційному, учасники зіграють по колу в трьох групах. Найслабша команда припиняє участь. Вісім команд виходять в наступний раунд, де боротимуться за вихід у фінал в двох групах”, – йдеться у повідомленні.

Це вже п’ятий такий Чемпіонат серед військовослужбовців Десантно-штурмових військ. Перші змагання ще у 2016 році були саме у Житомирі, далі два роки підряд у Миколаєві, а потім у Святогорську, і знову на Житомирщині.

За словами голови Асоціації футзалу Житомирської області Віктора  Тарана, за результатами цих змагань надалі формуватимуть збірну команду Десантно-штурмових військ та братимуть участь у Чемпіонаті Збройних сил України з командами інших родів військ.

Leave a Comment