У Житомирі стартував всеукраїнський чемпіонат з більярду серед дітей та юнаків

У Житомирі стартував всеукраїнський чемпіонат з більярду серед дітей та юнаків

За підтримки Любові Цимбалюк.

У Житомирі 1 лютого стартував всеукраїнський чемпіонат зі спортивного більярду серед дітей та юнаків. Захід відбувається за підтримки голови фракції «Батьківщина» у Житомирській міській раді Любові Цимбалюк. Серед почесних гостей свята був також голова цієї ж фракції у обласній раді Володимир Кропивницький.

«Чемпіонат триватиме з 1 по 3 лютого. В ньому представлені 23 команди з 15 областей України», – розповів голова відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України в Житомирській області Айрат Маскулов.

За його словами, після завершення змагань серед юніорів, юнаків та дівчат у Житомирі планують провести подібний захід серед дорослих учасників.

Із вітальним словом під час відкриття чемпіонату виступила і голова фракції «Батьківщина» у Житомирській міській раді Любов Цимбалюк. Вона побажала учасникам перемог і нових спортивних здобутків. Організатори змагань вручили депутату подяку за увагу до цього виду спорту.

 

Нагадаємо, що у Житомирській облраді хочуть створити спортшколу з хокею на траві. На реконструкцію спортмайданчика на Богунії у Житомирі витратять понад 1 млн грн.

Leave a Comment