У Житомирі судитимуть депутатку «Народної Ради ДНР»

У Житомирі судитимуть депутатку «Народної Ради ДНР»

За участь у терористичній організації “світить” до 15 років.

У Житомирі судитимуть донеччанку, депутата так званої «Народної Ради ДНР» за участь у терористичній організації. Про це повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

У понеділок, 22 липня 2019 року, прокуратурою Житомирської області, за результатами заочного досудового розслідування, затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом участі особи у терористичній організації «Донецька Народна Республіка». Жительку Донецької області обвинувачують у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній організації).

“Установлено, що громадянка України, протягом тривалого часу – з червня 2016 по листопад 2018 роки брала участь у структурному підрозділі терористичної організації «ДНР» на посаді так званого «депутата Народної Ради ДНР». 

Зокрема, «народна діячка» терористичної організації брала участь у розробці та прийнятті псевдозаконів «ДНР», здійснювала від імені терористичної організації прийом громадян, а також через публічні виступи у ЗМІ проводила інформаційну роботу, направлену на виправдання та поширення ідеології  «ДНР»”, – йдеться у повідомленні.

Викрили протиправну діяльність особи та проводили досудове розслідування у кримінальному провадженні співробітники Управління СБУ в Житомирській області, прокуратура області здійснювала процесуальне керівництво. Справу розглядатиме Корольовський районний суд м. Житомира. Публічне обвинувачення здійснюватиме прокуратура області.

До слова, санкція частини 1 статті 258-3 КК України передбачає покарання у виді позбавленні волі на строк від 8 до 15 років  з конфіскацією майна або без такої.

Нагадаємо, у Житомирі судитимуть двох членів терористичної організації «ДНР». Посібників ДНР на Житомирщині засудили до 9 років.

 

Leave a Comment