У Житомирі судитимуть двох членів терористичної організації «ДНР»

У Житомирі судитимуть двох членів терористичної організації «ДНР»

Справи розглядатиме Корольовський районний суд.

У Житомирі судитимуть двох осіб – членів терористичної організації, учасників незаконних збройних формувань. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Під процесуальним керівництвом прокуратури області закінчено досудове розслідування у кримінальних провадженнях щодо двох осіб – учасників терористичної організації «ДНР».

«Під час досудового розслідування установлено, що двоє осіб, 58-річний чоловік, уродженець Донецької області, та 30-річна жінка, громадянка іноземної країни, протягом 2014-2015 років добровільно вступили  «на службу» до незаконно створених збройних формувань терористичної організації «Донецька Народна Республіка».

У подальшому ці особи чинили збройний опір і незаконну протидію виконанню службових обов’язків співробітниками правоохоронних органів України і військовослужбовцями Збройних Сил України, задіяних у проведенні АТО та операції Об’єднаних сил.

Також обвинувачені брали безпосередню участь у бойових діях, забезпеченні зброєю та боєприпасами своїх спільників – інших учасників незаконних збройних формувань, тощо», – йдеться у повідомленні.

Наразі затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти за обвинуваченням двох осіб у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.258-3 (участь у терористичній організації) та ч.2 ст. 260 (участь у діяльності не передбачених законом збройних формувань) КК України. Справи розглядатиме Корольовський районний суд Житомира. Публічне обвинувачення здійснюватиме прокуратура області.

Санкція суворішої статті 258-3 ч.1 КК України передбачає покарання у виді позбавленні волі на строк від 8 до 15 років  з конфіскацією майна або без такої.

Нагадаємо, після загибелі бойовика Мотороли у Житомирі готуються до можливих терористичних проявів. СБУ затримала бойовика терористичного батальйону.

Leave a Comment