У Житомирі увімкнуть опалення

У Житомирі увімкнуть опалення

Синоптики прогнозують похолодання.

З 28 жовтня у Житомирі  ввімкнуть опалення. Про це повідомила пресслужба міської ради з посиланням на  КП «Житомиртеплокомуненерго».  Синоптики прогнозують теплі вихідні та різке похолодання з понеділка. У комунальному підприємстві планують, що до вечора понеділка, 28 жовтня,  котлове обладнання буде запущено і житомиряни відчують тепло у своїх оселях. У вівторок зранку вже буде комфортна температура у дитячих садочках.

«Загалом система опалення до ввімкнення готова. На сьогодні по 8 будинках ліквідуються аварії після заповнення системи. Роботи будуть завершені до вихідних. І два будинки по Малікова, 30, 32, до яких відбувалась заміна мереж по програмі СЕКО, будуть готові до опалення сьогодні»,  – зауважив керівник КП «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

Нагадаємо, житомиряни просять міськраду не включати опалення раніше, бо немає чим платити за комуналку. Опалювальний сезон у Житомирській об’єднаній територіальній громаді планували розпочати вже 10 жовтня. Традиційно він починається з 15 жовтня.

Leave a Comment