У Житомирі від грипу померла жінка. Кажуть, пізно звернулася до лікарів

У Житомирі від грипу померла жінка. Кажуть, пізно звернулася до лікарів

В області зареєстрували 8 випадків лабораторно підтвердженого грипу

У Житомирі померла жінка, яка захворіла на грип. Хвора надзвичайно пізно звернулась за медичною допомогою та вже була в дуже тяжкому стані. Про це 8 січня повідомила пресслужба Житомирського лабораторного центру.

«Протягом останніх двох тижнів в області зареєстровано 8 випадків лабораторно підтвердженого грипу – у мазках із зіву визначено вірус грипу А (H1N1) пандемічний. На жаль, одна хвора в Житомирі померла. Хвора надзвичайно пізно звернулась за медичною допомогою та вже була в дуже тяжкому стані, проти грипу не щеплювалась», – йдеться у повідомленні.

До слова, протягом  останніх 4-х тижнів відмічається зниження захворюваності. Так, на першому тижні року в області за медичною допомогою з приводу захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції  звернулось 4416 осіб, що на 1250 хворих менше ніж за попередній тиждень.  Госпіталізовано 228 хворих, в тому числі 200 дітей – 87,7% від госпіталізованих.

Нагадаємо, на Житомирщині виявили вірус грипу типу А. Бунечко вакцинував свою команду від дифтерії та грипу, щоб не заразитися.

Leave a Comment