У Житомирі відбудеться І Всеукраїнський телевізійний конкурс-фестиваль мистецтв «Зірочко, засвітись!»

У Житомирі відбудеться І Всеукраїнський телевізійний конкурс-фестиваль мистецтв «Зірочко, засвітись!»

Організатор заходу благодійний фонд “Надія Є”.

У рамках святкування 170-річного ювілею видатної письменниці, громадсько діячки, науковця, члена-кореспондента Всеукраїнської академії наук, матері Лесі Українки – Олени Пчілки 23-24 травня в  приміщенні  Житомирської обласної філармонії  ім. С.Ріхтера та Житомирського академічного українського  музично-драматичного театру  відбудеться І Всеукраїнський телевізійний конкурс-фестиваль  мистецтв «Зірочко, засвітись!». Про це 21 травня під  час прес-конференції повідомила організатор заходу, голова благодійного фонду “Надія Є” Надія Юшкевич.

«Отримаєте неповторні враження від талановитої молоді України та прекрасного мистецького дійства. Запрошуємо всіх відвідати наш захід та отримати масу незабутніх вражень», – сказала Надія Юшкевич.

У заході візьмуть участь найталановитіші діти України у п’яти номінаціях:

  • вокал (класичний, народний, естрадний);
  • гра на музичних інструментах;
  • хореографія (класичний балет, бальний танець, народний танець);
  • оригінальний жанр (циркове мистецтво, шоу-вистави, театри мод та ін);
  • театральна майстерність ( художнє читання, standup, театр мініатюр).

Загалом конкурсанти виступають у чотирьох вікових категоріях: до 6 років;  7-10 років; 11-15 років; 16-24 років.

24 травня під час гала-концерту нагороджуватимуть  переможців, які отримають іменні Кубки фестивалю, дипломи, медалі та подарунки. Найсильніших номінують на премію імені Олени Пчілки.

Захід відбудеться за підтримки  управління культури Житомирської міської ради та управління культури та туризму Житомирської ОДА,  а також  управління  національно-патріотичного виховання  молоді і спорту Житомирської ОДА та управління у справах сім’ї, молоді і спорту Житомирської   міської ради,  творчих митців області.

????????????????????????????????????

Leave a Comment