У Житомирі відбулося «Свято особливих жінок» (ФОТО)

У Житомирі в приміщенні Дому української культури 6 березня відбулося «Свято особливих жінок». За словами одного із організаторів заходу, керівника  Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я» Нелі Ковалюк, вони хотіли зробити сюрприз для жінок, які мають інвалідність або просто із цим пов’язані.

«Напередодні Міжнародного жіночого дня хотілося зробити якусь несподіванку для наших жінок, для жінок, які мають інвалідність, для жінок, які виховують дітей з інвалідністю і також людей, які завжди поруч завжди із нами. І тому, це захід для тих людей, кому це цікаво, кому це близько. Ми говоримо про створення інклюзивного суспільства», – сказала Неля Ковалюк.

Представниця Житомирської обласної громадської організації людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я» Тамара Глазунова розповіла, що окрім концерту, вони також підготували спеціальну виставку, роботи якої робили «особливі жінки».

«Ми хочемо не тільки брати від суспільства, ми хочемо і давати суспільству. Люди з інвалідністю так само можуть приймати участь у всіх благодійних організаціях»,- сказала Тамара Глазунова.

До слова, з обласного бюджету на підтримку свята було виділено приблизно 10 тис. грн.

Нагадаємо, в управлінні капітального будівництва не знають, коли працюватиме ліфт, житомирян перевозитимуть нові автобуси вітчизняного виробництва.

Автор матеріалу: Юлія РАДЬКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *