В управлінні капітального будівництва не знають, коли працюватиме ліфт у мерії

В управлінні капітального будівництва не знають, коли працюватиме ліфт у мерії

Ціна питання — 30 тисяч гривень за додаткові витрати.

В управлінні капітального будівництва Житомирської міської ради не знають, коли запрацює ліфт у мерії. Про це під час засідання виконавчого комітету повідомив начальник управління Дмитро Мамрай.

“Ліфт у Житомирській міській раді мали здати ще у липні місяці. Тим часом, уже скоро кінець року, а він досі не працює. Ситуація із ним уже не патова, а просто смішна”, – обурюється член виконкому Неля Ковалюк, яка була одним із ініціаторів будівництва підйомника.

За словами начальника управління капітального будівництва Житомирської міської ради Дмитра Мамрая, ліфт не запускають в експлуатацію, тому що управління заборгувало підрядникові 30 тис. грн за додаткові роботи.

“Коли розібрали перший поверх, споруджуючи ліфт, виявилося, що підлога вся прогнила. Тож підряднику довелося робити ще й її. Тепер за ці роботи потрібно заплатити ще 30 тисяч”, – сказала керуючий справами міськвиконкому Ольга Пашко.

Дмитро Мамрай сподівався, що під час сесії 15 грудня, розглядаючи бюджет 2017 року, депутати перерозподілять кошти та сплатять гроші, яких не вистачає для запуску ліфта. Однак, за словами міського голови, на найближчій сесії бюджет розглядати не будуть. Швидше за все, його прийматимуть на сесії 21 грудня. Запустити підйомник в експлуатацію, переконані члени виконкому, можна і без цих 30 тис. грн. Поки що ж у мерії шукають можливість вирішити цю проблему.

Нагадаємо, що на ліфт у Житомирській міській раді витратили майже півтора мільйона гривень. Тестовий запуск підйомника у мерії зробили ще наприкінці жовтня цього року.

Leave a Comment