У Житомирі відбувся фестиваль толерантності “Люди з необмеженими можливостями”

У Житомирі відбувся фестиваль толерантності “Люди з необмеженими можливостями”

ФОТО.

На головній пішохідній вулиці Михайлівській у Житомирі 15 вересня відбувся фестиваль толерантності «Люди з необмеженими можливостями». 

“Місія фестивалю – ламати штампи «інвалід», «даун», «децепешник», «з обмеженими можливостями», ми говоримо, що кожна людина гідна називатися – ЛЮДИНОЮ! Ми створюємо новий меседж – Люди з НЕОБМЕЖЕННИМИ можливостями”. Родзинкою нашого фестивалю є мюзикл “Безмежна мрія в маленькому серці” від гостей з Києва від закладу позашкільної освіти “Зміна”. “Безмежна мрія в маленькому серці” це надихаюча історія про те, що ніякі фізичні обмеження не можуть стати на заваді справжнього щастя, особлива якщо є віра в себе і підтримка оточуючих”, – розповіли організатори заходу – ГО «Я – мама».

Крім того, під час фестивалю виступили музичні та хореографічні творчі колективи та виконавці Житомирського Центру творчості для дітей та молоді, Березівської спеціальної школи-інтернату для дітей з вадами слуху, Житомирського вищого професійного училища-інтернату, Школи інтернату №2 та інших. Також у рамках заходу відбулася фотовиставка «46+» або «Я – дитина, я – не синдром Дауна!». А всі охочі мали змогу відвідати турнір з бочча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового аппарату, майстер-клас з гри в шашки від чемпіона світу з шашок – 100 серед спортсменів з інвалідністю Олександра Гонгальського та багато інших цікавих локацій.

Leave a Comment