Перед виходом на лікарняний мер Новограда офіційно призначив секретаря

Перед виходом на лікарняний мер Новограда офіційно призначив секретаря

Ним став депутат міськради.

Міський голова Новограда-Волинського Віктор Весельський перед виходом на лікарняний підписав розпорядження про призначення секретарем депутата Василя Остапчука. Документ оприлюднили на сайті міської ради.

Напередодні Весельський видав розпорядження про свій листок непрацездатності. З 14 вересня мер Новограда йде на лікарняний. Замість себе залишає заступника Сергія Колотова.

Василь Остапчук приступив до виконання обов’язків секретаря з 17 вересня.

«Остапчуку Василю Івановичу приступити до виконання обов’язків секретаря Новоград-Волинської міської ради з 17.09.2018 року», – йдеться у документі.

Згідно із розпорядженням, новообраний посадовець припинив підприємницьку діяльність на час свого призначення секретарем.

У тому ж документі визначено, які доплати до окладу отримуватиме секретар міської ради. Так, за 9-й ранг держслужби йому виплачуватимуть додатково 90 грн до зарплати. Додатково Остапчуку даватимуть 15% від розміру окладу за всилугу років. Надбавку за високі досягнення в праці мають визначити окремим розпорядженням міського голови.

Нагадаємо, що у травні сесія Новоград-Волинської міської ради зняла секретаря та позбавила премії міського голову. Депутати тричі не могли затвердити нового секретаря.

Leave a Comment