У Житомирі відбувся Кубок області з плавання серед людей з інвалідністю (ФОТО)

У Житомирі відбувся Кубок області з плавання серед людей з інвалідністю (ФОТО)

У змаганнях взяли участь 25 спортсменів.

У Житомирі 2 грудня з нагоди Міжнародного Дня людей з інвалідністю відбулися змагання за Кубок області з плавання серед дітей та осіб з ураженням опорно-рухового апарату та вадами розумового і фізичного розвитку. Про це повідомили на офіційному сайті Житомирського регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів “Інваспорт.

Змагання відбулися у плавальному басейні спортивної школи «Авангард». У змаганнях взяли участь спортсмени ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» та Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивно школи інвалідів. Загалом у змаганнях взяли участь 25 спортсменів з Житомира та Бердичева. Спортсмени змагались на різних дисциплінах на особисту першість, кожен у своїх категоріях, в особистому заліку, а саме: 50 м вільним стилем, 50 м брас, 25 м на спині та 50 м на спині.

Всі учасники змагань отримали дипломи та солодкі подарунки.

Нагадаємо, у Житомирі відбувся обласний турнір з регбі на візках. У Житомирському районі 15 жовтня майже півсотні спортсменів взяли участь у традиційних змаганнях з мотокросу пам’яті С.П. Корольова та IV етапі Кубку ФМСУ серед любителів та ветеранів. Захід відбувся у селі Клітчин.

Leave a Comment