У  Житомирі  відбувся «Нова пошта – космічний напівмарафон» у новому онлайн-форматі

У  Житомирі  відбувся «Нова пошта – космічний напівмарафон» у новому онлайн-форматі

ФОТО.

У  Житомирі  27 вересня відбувся «Нова пошта – космічний напівмарафон».  З метою  дотримання усіх карантинних норм традиційний для житомирян захід цьогоріч відбувся у новому онлайн-форматі. Для участі у напівмарафоні зареєструвалося понад 800 учасників. 
 
За інйормацією пресслужби міської ради, локацію для старту та фінішу  організовано на майдані імені С.П. Корольова. Також пункти підтримки учасників  облаштовано  Полтаві та Києві. Щоб не створювати скупчення людей,   учасники стартуватимуть (до 11:00 год.)та фінішуватимуть (до 14:00 год.) самостійно. Визначення переможців здійснюватиметься за допомогою  GPS-трекера та додатку STRAVA.

«Особливий онлайн-формат дозволив об’єднати спортсменів з різних міст України та світу, адже таким чином у напівмарафоні можна брати участь дистанційно, біжучи у будь-якому місті та  будь-яким маршрутом. У забігах на дистанціях у 21 км, 10 км та 5 км змагатимуться спортсмени з Житомира, Києва, Полтави, Миколаєва, а також  з Дніпра, Херсону, Запоріжжя, Луцька і Рівного, Одеси, Чернігова, Вінниці, Львова та Кривого Рогу та багатьох інших міст України. Зареєстровані й учасники із-за кордону. Для кожного, хто приєднався до  заходу, підготовлено спеціальні медалі та подарунки, що нагадуватимуть про участь у «V  Нова пошта – космічному напівмарафоні»», – розповіла начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук

Як все відбувалося – бачив наш власний кореспондент Дмитро Савченко.

Нагадаємо, як у Житомирі відбувався «Космічний Напівмарафон 2019». Майже 200 волонтерів приєдналися до Космічного Напівмарафону.

Leave a Comment