У Житомирі відкрили нове приміщення центру зайнятості, яке будували 12 років

У Житомирі 19 вересня урочисто презентували новозбудоване приміщення Житомирського міського центру зайнятості. На нове приміщення громада міста чекала майже 12 років, адже будівництво розпочалось ще у 2008 році. Про це повідомила пресслужба обласної ради. На цей проєкт у загальному було витрачено 48,5 млн грн.

“Зазначимо, що на базі оновленого закладу працюватиме центр розвитку підприємництва, клуб для роботодавців, тренінгові центри для різних категорій відвідувачів”, – йдеться у повідомленні.

У січні – серпні  2019 року через службу зайнятості Житомирщини шукали роботу 58,2 тис. жителів області. У Житомирському міському центрі зайнятості обслуговують і працевлаштовують третину всіх клієнтів обласної служби зайнятості. Станом на 19 вересня за допомогою центру знайшли роботу понад 8,5 тис. жителів Житомира та Житомирського району.

Всього з початку року послугами міського центру зайнятості скористались 12,5 тис. жителів. Для них в базі даних було зареєстровано 12 тисяч вакансій від 1,5 тис. роботодавців. Здобували нову професію або перекваліфікувались понад 600 безробітних. Зараз у Житомирському міському центрі зайнятості зареєстровано 1100 безробітних та понад 1400 вакансій. Середній розмір заробітної плати у зареєстрованих вакансіях – 6100 грн.

Нагадаємо, обласна служба зайнятості оприлюднила вакансії з високою зарплатою. Екс-начальниця департаменту праці і соцзахисту Галина Корінна очолила обласний центр зайнятості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *