У Житомирі відкрили спорткомплекс для тренування поліцейських

У Житомирському навчальному центр підготовки поліцейських 23 лютого відбулося відкриття спортивного комплексу у якому майбутні поліцейські відпрацьовують свої практичні навички з тактичної, вогневої підготовки та домедичної допомоги.  Крім того, викладачі та слухачі центру провели відкриті заняття та продемонстрували, як застосовують нове обладнання спорткомплекса і спортінвентар.

За словами начальника навчального центру Максима Каптенка, на ремонт та облаштування спортивного комплексу витратили майже 300 тис. грн, а роботи розпочали у грудні минулого року. За ці кошти повністю відремонтували спортзал, залу тактичної підготовки, стрілецький тир, роздягальні та санвузли.

“На виконання ремонтних робіт нашого комплексу ми мали небагато часу, але для якісної підготовки поліцейських необхідно це було зробити якнайшвидше. Чим  краще навчальна база – тим якісніша підготовка поліцейських.  На нашій навчальній базі проходять навчання 6 категорій. Це, зокрема,  поліцейські дільничні,  інспектори патрульної поліції, слідчі, працівники оперативних підрозділів, конвої та поліцейські ізоляторів тимчасового тримання”, – розповів Максим Каптенко.

“Особисто мені дуже подобається навчатися тут. Прибувши в навчальний центр, я вже мала певну базу знань в юридичній сфері, але з часом все трішечки забувається, а законодавство змінюється, тож в навчальному центрі допомогають їх поновити та отримати нові знання, практичні навички. Наш комплекс дуже оновився і я можу впевнено сказати, що це не просто спортивна зала, а дійсно комплекс, де можна відпрацьовувати навички самооборони, домедичної допомоги, стрільби в тирі та інші”, – розповіла слухач навчального центру, рядовий поліції Тетяна Онищук.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *