У Житомирі відзначили кращих спортсменів області

У Житомирі відзначили кращих спортсменів області

Спортивні підсумки 2018 року.

У Житомирі урочисто відзначили лауреатів спортивного року – 2018. Церемонія нагородження відбулась 12 грудня в Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера. Під час урочистого заходу відзначили півсотні спортсменів, їхніх тренерів та тих людей, котрі підтримують та розвивають спорт на Житомирщині. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

Нагородження відбувалось за декількома номінаціями:

«Кращий спортсмен року з олімпійських видів спорту»:

  • Мазур Владислав – член збірної команди України з легкої атлетики, неодноразовий призер чемпіонатів Європи,  кандидат на участь в Олімпійських іграх 2020 «Токіо»;
  • Єлістратова Юлія – переможниця етапу кубку Світу та бронзова призерка кубку Європи з триатлону;
  • Плісак Олексій – срібний призер чемпіонату Європи з боксу серед юнаків.

«Кращий тренер з олімпійських видів спорту»:

  • Лонський Ігор – тренер-викладач з легкої атлетики обласної школи вищої спортивної майстерності;
  • Єдинач Сергій – тренер-викладач з легкої атлетики СДЮСШОР з легкої атлетики;
  • Плісак Леонід – тренер-викладач з боксу Новоград-Волинської ДЮСШ.

Спортсмени, які в цьому році виконали норматив Майстра спорту України Міжнародного класу отримали посвідчення:

  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з підводного спорту,спортсменка Малинського клубу «Оазис» – Зубко Єлизавета;
  • Посвідчення майстра спорту України міжнародного класу з легкої атлетики  Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності – Віктор Лонський.

«Кращий  спортсмен року з неолімпійських видів спорту»:

  • Самчик Дар’я – чемпіонка Світу з єдиноборств ММА;
  • Мельник Артем – чемпіон Світу з кікбоксингу серед юніорів;
  • Демчук Володимир – переможець  кубку Світу з кікбоксингу серед дорослих;
  • Остапчук Олексій  – чемпіон Європи з гирьового спорту у командній естафеті;
  • Гапон Вікторія – Бронзова призерка чемпіонату Світу з самбо;
  • Хомяк Катерина – Бронзова призерка чемпіонату Світу з самбо;
  • Кратюк Вероніка – Чемпіонка Європи з кунгфу (Сальда).

«Кращий тренер з неолімпійських видів спорту»:

  • Домарецький Руслан – тренер зі змішаних єдиноборств, ММА, голова обласної федерації;
  • Мохорт Лариса – тренер-викладач зі спортивної аеробіки ДЮСШ «Авангард»;
  • Гопанчук В’ячеслав – заслужений тренер України, тренер-викладач з кікбоксингу ДЮСШ «Авангард».

«Краща команда з ігрових видів спорту»:

  • Команда з волейболу «Житичі» переможці Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд першої ліги;
  • Команда з волейболу «Полісся» переможці Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд першої ліги;
  • Команда «Старт» з хокею на траві бронзовий призер Кубку Європейських чемпіонів, челендж ІІІ.

«Сила духу»:

  • Гонгальський Олександр срібний призер Чемпіонату Світу та бронзовий призер чемпіонату Європи з шашок -100;
  • Філон Анастасія – призерка Чемпіонату Світу з волейболу сидячи;
  • Зелінський Данило призер кубку Світу з карате.

«Найдрайвовіший спортивний захід року»:

  • Малик Сергій Дмитрович за зразкову організацію та проведення на Житомирщині етапу чемпіонату України з ралі.

«Сенсація року»:

  • Ященко Тетяна  – чемпіонка Всесвітньої гімназіади з велосипедного спорту;
  • Валєєв Тимур – срібний призер Всесвітньої гімназіади з дзюдо;
  • Недзведська Євгенія – бронзова призерка Всесвітньої гімназіади з спортивної аеробіки;
  • Броннікова Вікторія – чемпіонка України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років;
  • Мохорт Олександра – бронзова призерка Чемпіонату Європи зі спортивної аеробіки;
  • Семеній Валерія – бронзова призерка Чемпіонату Європи зі спортивної аеробіки;
  • Зубко Єлизавета – переможець чемпіонату Європи з підводного спорту;
  • Путніна Юліана – чемпіонка  світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді;
  • Дорошенко Ірина – чемпіонка Європи з боротьби сумо в категорії до 21 року;
  • Володимир Лісовець – чемпіон України з плавання серед юніорів;
  • Кварцхелія Зейнаб – чемпіонка України зі стрибків на акробатичній доріжці;
  • Сезько Анна – чемпіонка світу з кікбоксингу;
  • Сидоренко Михайло – чемпіон світу з кікбоксингу;
  • Гаврилюк Тамара – чемпіонка України зі спортивної ходьби на 20 км.

«Повернення року»:

  • Кохан Олександра – спортсменка Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності відділення триатлон;
  • Мартиненко Єгор –  спортсмен Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності відділення триатлон.

«Крізь терени до зірок»:

  • Жабняк Микола – за  І та ІІ місце – на Чемпіонат Європи з легкої атлетики;
  • Дроздюк Світлана – призерка чемпіонату Світу  з армспорту (права рука) серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату;
  • Пінчук Олександр –   бронзовий  призер Чемпіонату Європи з армспорту (ліва рука) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

«За відданість справі»:

  • Мельник Василь – голова обласної федерації важкої атлетики;
  • Гуменюк Віктор – тренер з карате голова обласної федерації карате кіокушенкано-яно;
  • Столяр Михайло – тренер–викладач з велоспорту ДЮСШ «Колос»;
  • Краснощоков Олександр – заслужений тренер України, тренер-викладач з волейболу;
  • Степаненко Василь – голова обласної федерації з підводного спорту;
  • Дернова Тетяна – граючий тренер баскетбольного клубу «Каліпсо»;
  • Опарін Денис – тренер баскетбольної команди  БК «Житомир».

До слова, цьогоріч на Житомирщині проведено 175 чемпіонатів області, 16 чемпіонатів України, спортсмени взяли  участь у 285 чемпіонатах України з олімпійських та неолімпійських видів спорту. За результатами виступів на міжнародних та Всеукраїнських змаганнях з олімпійських та неолімпійських видів спорту переможцями та призерами сталим понад 800 спортсменів області, з них призерами чемпіонатів світу та Європи понад 120 спортсменів з таких видів спорту,  як: армспорт, гирьовий спорт, легка атлетика, змішані єдиноборства ММА, підводний спорт, кунг -фу, триатлон, бокс, карате, хокей на траві, веслування на човнах «Дракон».

Нагадаємо, житомирянка виграла чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА в Бахрейні. Житомирянин завоював “золото” на Кубку світу зі спортивної гімнастики.

Leave a Comment