У Житомирі влаштували забіг в пам’ять про загиблих військовослужбовців (ФОТО)

У Житомирі влаштували забіг в пам’ять про загиблих військовослужбовців (ФОТО)

“Шаную воїнів – біжу за героїв України”.

У Житомирі 29 серпня з нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави понад чотири сотні учасників долучилися до забігу під назвою “Шаную воїнів, біжу за героїв України” і подолали дистанцію майже 1,5 км.  Перед початком забігу всі присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання, а військові поклали квіти до пам’ятних стел. Про це повідомила пресслужба міськради.

“Забіг в пам’ять про загиблих воїнів був символічним. Його головна мета – не прибігти першим, а бігти разом, за кожного з тих, хто захищав нас від війни, віддав своє життя за територіальну цілісність України, подякувати та підтримати рідних наших Героїв. Крім того, кінотеатрі «Жовтень» було організовано виставку присвячену Дню пам’яті захисників України, а перед кінотеатром було розміщено портрети наших Героїв”, – йдеться у повідомленні.

До слова,  День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відзначається щорічно 29 серпня. Це встановлено Указом Президента України від 23.08.2019 №621 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».

Автор фото: Дмитро САВЧЕНКО.

Leave a Comment