У Житомирі встановили винних у забрудненні землі аеропорту

У Житомирі встановили винних у забрудненні землі аеропорту

Збитки заподіяні державі – понад 2 млн грн.

У Житомирі встановили винних у забрудненні землі аеропорту. Зокрема, у ході перевірки екологи виявили  забруднення нафтопродуктами земельної ділянки, яку орендує ДП «Аеропорт Житомир»ТОВ «Акорд». Про це на сторінці у Facebook повідомила Державна екологічна інспекція Поліського округу.

“Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу була проведена планова перевірка ДП «Аеропорт Житомир» ТОВ «Акорд». В ході перевірки виявлено, що дана земельна ділянка знаходиться в оренді вищевказаного товариства і на площі 2,2 га розміщена грунтосуміш, яка має специфічний запах нафтопродуктів. З метою встановлення ймовірного забруднення земель працівниками відділу інструментально-лабораторного контролю відібрано ґрунт в даному місці для проведення лабораторних досліджень”, – йдеться у повідомленні.

Як наслідок, встановлено перевищення неполярних вуглеводнів (нафтопродуктів). По даному факту посадову особу ДП «Аеропорт Житомир» ТОВ «Акорд» притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, а також нараховано збитки заподіяні державі внаслідок забруднення земельних ділянок в сумі 2 млн 202 тис. 876 грн. На даний час Інспекцією пред’явлено претензію ДП «Міжнародний аеропорт Житомир ім. С.П. Корольова» ТОВ «Акорд» щодо стягнення даних коштів.

Нагадаємо, житомирський аеропорт «пожертвує» міській раді злітну смугу зі штучним покриттям. Комітет ВР погодив фінансування реконструкції злітної смуги житомирського аеропорту.

Leave a Comment