Житомирський аеропорт «пожертвує» міській раді злітну смугу зі штучним покриттям

Житомирська міська рада прийме як благодійну допомогу від міського аеропорту у власність злітну смугу зі штучним покриттям та руліжну доріжку. Відповідний проект рішення сесії оприлюднений на сайті міськради 21 серпня.

«Розглянувши звернення дочірнього підприємства «Аеропорт Житомир» Товариства з обмеженою відповідальністю «Акорд», міська рада

ВИРІШИЛА:

Прийняти від дочірнього підприємства «Аеропорт Житомир» Товариства з обмеженою відповідальністю «Акорд» до комунальної власності територіальної громади міста Житомира штучне покриття злітно-посадкової полоси та рульової доріжки балансовою вартістю 28 286,00 грн. (двадцять вісім тисяч двісті вісімдесят шість тисяч грн. 00 коп.), що знаходиться за адресою: Житомирська обл., м. Житомир, вул. Авіаторів, 9 (свідоцтво ДП «Аеропорт Житомир» ТОВ «Акорд» про право власності №25896058 від 21.08.2014 року), як благодійну пожертву», – йдеться у документі.

Нагадаємо, що у січні 2016 року вперше за 25 років сів літак. Олімпійського чемпіона із Житомирщини зустрічав військовий оркестр у аеропорту «Бориспіль».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *