Жителя Житомирського району судитимуть за підробку закордонних паспортів

Жителя Житомирського району судитимуть за підробку закордонних паспортів

Для виїзду за кордон.

Жителя Житомирського району судитимуть за підробку закордонних паспортів та водійських прав. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«За даними слідства, злочини скоїв 43-річний житель Житомирського району. Так, він налагодив схему незаконного виготовлення і підроблення бланків паспортів громадян України для виїзду за кордон, а також громадян інших держав, водійських посвідчень, карт побуту та інших офіційних документів. Для цього у своєму помешканні влаштував міні-друкарню зі спецтехнікою», йдеться у повідомленні.

За весь час своєї «діяльності» чоловік виготовив майже 50 підроблених офіційних документів. Окрім цього, він допомагав власникам підроблених ними документів переправитися через кордон. Для цього запропонував посадовцю міграційної служби хабар.

«Під час обшуків у помешканні виявлено та вилучено бланки для виготовлення підроблених документів, офіційні документи державного та іноземних зразків, заготовки кліше, штампів і печаток різних підприємств, установ, організацій, у тому числі іноземних, комп’ютерну техніку, спецтехніку для друку документів», зазначають у пресслужбі прокуратури.

Нагадаємо, що прикордонники області виявили у росіянина підроблений ПЛР-тест. СБУ викрила міжрегіональну групу, яка підробляла документи.

Leave a Comment