У Житомирі викрили “ділків”, які створювали фіктивні фірми та «відмивали» мільйони гривень

У Житомирі викрили “ділків”, які створювали фіктивні фірми та «відмивали» мільйони гривень

Податківці вилучили 1,2 млн грн незаконно конвертованих коштів.

У Житомирі під процесуальним керівництвом прокуратури, у ході обшуків податківці вилучили 1,2 млн грн незаконно конвертованих коштів. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

«Зокрема установлено, що зловмисники, з метою незаконного формування податкового кредиту з податку на додану вартість суб’єктам господарювання реального сектору економіки Житомирської і Полтавської областей, організували створення фіктивних і так званих транзитних підприємств. У ході досудового розслідування кримінального провадження, у Житомирській та Полтавській областях, 5 листопада у місцях здійснення підприємствами незаконної фінансово-господарської діяльності, податківці провели низку санкціонованих обшуків. Під час обшуків виявили та вилучили 1,2 млн грн обготівкованих коштів, бухгалтерську документацію, чорнові записи та комп’ютерну техніку», – йдеться у повідомленні.

Прокуратура Житомирської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 212 КК України проводить слідче управління фінансових розслідувань ГУ Державної фіскальної служби в Житомирській області.

Нагадаємо, антимонопольний комітет повідомив про незаконні дії управління екології та природних ресурсів Житомирської ОДА. У Новограді міська рада незаконно дала дозвіл на продаж мереж «теплокомуненерго».

Leave a Comment