У Житомирі  вже почали видавати «Картки житомирянина»

У Житомирі  вже почали видавати «Картки житомирянина». Про це повідомив директор КП «Житомиртранспорт» Іван Фурлет, – інформує прес-служба міської ради. 

«”Ощадбанк” почав видавати “Картки житомирянина”». Перші громадяни, навіть, вже отримали монетизовану субсидію на ці картки. Для уникнення ажіотажу та черг співробітниками банку буде надіслано смс-повідомлення для житомирян,  які вже подавали заяву для отримання картки. У повідомленні буде зазначено: до якого відділення банку громадянину необхідно звернутися, щоб отримати “Картку житомирянина», – сказав Іван Фурлет.

Громадянам, які ще не подавали заяву на отримання картки, слід зачекати. Про адреси пунктів прийому документів на отримання «Картки житомирянина» повідомлять згодом.

Довідково: «Картка житомирянина» – це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка,  яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача карти і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки  та інших інформаційних сервісів і послуг.

Нагадаємо, у міськраді припускають, що картка житомирянина може бути безкоштовною.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *