Сухомлин знову преміював керівників комунальних підприємств

Сухомлин знову преміював керівників комунальних підприємств

Фаворити мера отримали по 30%.

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин преміював керівників комунальних підприємств. Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті мерії.

«Преміювати керівників комунальних підприємств Житомирської міської ради за 4 квартал 2018 року у розмірі, визначеному нижче, за фактично відпрацьований час», – йдеться у документі.

Фаворитами міського голови у сумі премії традиційно є керівники «Інспекції з благоустрою», «Житомиртранспорту», «Зеленбуду», житлово-виробничого підприємства аварійних робіт, «Центру захисту тварин» та трьох підприємств сфери охорони здоров’я. Вони отримали по 30% до трьох посадових окладів.

Для прикладу, директор «Житомирводоканалу» отримав 18% премії. Найменші премії, у розмірі 3% до трьох посадових окладів отримали попередній і чинний керівники «Міськсвітла», «Експлуатації штучних споруд» та «Спеціалізованого комбінату комунально-побутового обслуговування».

Нагадаємо, що житомиряни зареєстрували петицію щодо ліквідації премій посадовцям мерії на період АТО. Попри припис НАЗК, Сухомлин виписав премію керівнику «Інспекції з благоустрою».

Leave a Comment