У Житомирі з різницею у годину народили невістка та свекруха

У Житомирі з різницею у годину народили невістка та свекруха

Вчотирнадцяте стала мамою і втретє – бабусею.

У Житомирському обласному перинатальному центрі 2 липня невістка та свекруха з селища Миропіль Романівського району народили донечок. Про це повідомила прес-служба управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

«Об 22:50 Юлія Снайко народила дівчинку вагою 3330 зростом 54 см. У Юлії це треті пологи. Цього ж дня у цьому ж лікувальному закладі, але вже в іншому пологовому залі народжувала жінка з таким же прізвищем, свекруха Юлії – Марина Снайко, мати-героїня, яка народила о 21:35 чотирнадцяту дитину, дівчинку вагою 3 280 та зростом 51 см. Слід зазначити, що у цієї жінки вже є 6 хлопчиків і 8 дівчаток. Тобто одномоментно вона стала вчотирнадцяте мамою і втретє бабусею», – йдеться у повідомленні.

Наразі обидві жінки зі своїми малюками перебувають в одній палаті обласного перинатального центру і чекають на повернення у свої родини.

Нагадаємо, 36-річна жінка та ненароджена дитинка померли під час пологів через неналежне виконання медиками своїх обов’язків. Стало відомо, у яких районах області найвища народжуваність.

Leave a Comment