У Житомирі затримали іноземця, який отримав понад 21 рік тюрми у Туреччині і переховувався від відбування покарання

У Житомирі затримали іноземця, який отримав понад 21 рік тюрми у Туреччині і переховувався від відбування покарання

Нині чоловік очікує екстрадиції.

У одній із квартир Житомира 1 травня поліцейські затримали 41-річного громадянина Туреччини, який з січня 2021 розшукується правоохоронними органами батьківщини за ухилення від відбування призначеного покарання. Нині чоловік затриманий на підставі відповідного рішення суду та очікує екстрадиції. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

“Громадянин Туреччини у липні 2020 року був засуджений вироком Вищого кримінального суду  своєї країни до позбавлення волі строком на 21 рік 5 місяців та 15 днів за низку кримінальних діянь, а саме: грабіж, мародерство та вандалізм.

Поліцейські  затримали іноземця в одній з квартир  Житомира та доставили до районного управління.

4 травня ухвалою Богунського районного суду м. Житомира відносно чоловіка обрано тимчасовий арешт на 40 діб до надходження запиту про його видачу від компетентних органів Республіки Туреччини”, – йдеться у повідомленні.

До викриття чоловіка були залучені співробітники УСБУ в області, а усі процесуальні дії проводились під керівництвом обласної прокуратури. До затримання чоловіка були залучені підрозділи Управління патрульної поліції Житомирщини, Житомирського районного управління поліції та сектору міжнародного поліцейського співробітництва ГУНП в області.

Нагадаємо, контррозвідка СБУ блокувала канал незаконної міграції іноземців в Україну. Іноземця, якого 10 років розшукували за розкрадання коштів і затримали у Житомирі, екстрадували додому.

 

Leave a Comment