У Житомирі завершили опалювальний сезон. Кажуть, він був унікальним

У Житомирі завершили опалювальний сезон. Кажуть, він був унікальним

Підприємство розпочинає роботи з підготовки до наступного опалювального сезону.

У Житомирі завершили опалювальний сезон, який називають унікальним. Про це 16 квітня повідомили на комунальному підприємстві «Житомиртеплокомуненерго».

“У Житомирі сьогодні о 8 годині було завершено опалювальний сезон, зупинені котельні. Наразі, працюють лише циркуляційні насоси, щоб віддати тепло будинкам.
Підбиваємо підсумки опалювального сезону. Він був унікальним з багатьох боків. Зима цього року не стандартно тепла з великими перепадами між денною та нічною температурою. Через такі погодні умови робота котелень потребувала балансування та регулювання практично в ручному режимі.
Аномально тепла зима дала можливість зекономити житомирянам. Починаючи з грудневого, тарифи щомісяця коригувались згідно з 1080 та 630 Постановами Кабмін. Останнє коригування в березні склало фактично – 50%.
Частина опалювального сезону припала на карантин. Були зупинені бюджетні установи – школи, дошкільні навчальні заклади, а це – економія бюджетних коштів, які зараз потрібні для боротьби з коронавірусом.
Наше підприємство, через карантин перейшло у дистанційний режим роботи, що також внесло свої корективи для підприємства, але не вплинуло на якість надання послуг.
Що стосується аварій, то опалювальний сезон пройшов загалом спокійно без тривалих зупинок подачі теплоносія. Пориви були не значні, а ремонтні роботи проводились швидко”, – йдеться у повідомленні.

Вже 17 квітня підприємство розпочинає роботи з підготовки до наступного опалювального сезону.

Нагадаємо, через збій у програмі частина житомирян отримали “неправильні” рахунки за опалення.

Leave a Comment