Карантин: близько 600 поліцейських патрулюватимуть біля церков на Великдень

Карантин: близько 600 поліцейських патрулюватимуть біля церков на Великдень

Залишайтесь вдома.

Близько 600 поліцейських працюватимуть уночі з 18 на 19 квітня та упродовж дня неділі поблизу соборів та церков, слідкуючи за дотриманням карантинних обмежень. Також до них долучаться нацгвардійці та члени громадських формувань. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

Для недопущення поширення інфекційного захворювання COVID-19 поліцейські  області у переддень релігійних свят провели низку практичних заходів. Спільно з керівниками органів влади та місцевого самоврядування зустрілися з настоятелями храмів та церков області щодо дотримання ними  карантинних обмежень. Так, священослужителям рекомендовано проводити богослужіння при мінімальній кількості осіб (не більше 10) у закритому храмі; у цей час обмежити доступ вірян на його територію; обов’язково проводити санітарну обробку приміщень.

“Звертаємось до самосвідомості жителів Житомирщини: не наражайте на небезпеку себе та рідних. Утримайтесь від відвідування церков та пікніків на природі. Залишайтесь вдома – за рекомендаціями епідеміологів, сьогодні це єдина можливість попередити масштабний спалах захворювання”, – прокоментував заступник начальника ГУНП Артем Лисогор.

Нагадаємо, виконком заборонив житомирянам відвідувати церкви на Великдень. На Великодні свята у Житомирі відмінили усі тролейбуси та трамваї.

Leave a Comment