У Житомирі збирають шкільне приладдя для дітей із малозабезпечених сімей

За місяць до початку навчання у Житомирі запланували провести благодійну акцію «Збираємо манюню до школи», як відбудеться 1 серпня о 15:00 год. у клубі «Інфорум» (вул. Кафедральна, 8), – повідомили організатори заходу.

«Акція приурочена до 13-ї річниці створення дитячої громадської організації «Все робимо самі» і ювілеїв голови організації «Все робимо самі» – Богдана Купчинського та оперної співачки Олени Гребенюк. Замість звичайного дня народження ювіляри вирішили організувати благодійну акцію і зібрати канцтовари, шкільне приладдя, шкільну форму, портфелі та інше, аби потім сформувати шкільні набори і роздати їх дітям із бідних родин села Потіївки (Радомишльський район), які не мають змоги придбати все необхідне для навчання», – йдеться у повідомленні.

Також на цьому святі відбудеться презентація книги «Мрія, яка дає крила» про діяльність організації «Все робимо самі». Співачка Олена Гребенюк подарує гостям заходу незабутній концерт, також вона з’явиться на сцені у незвичному для неї образі. На свято завітає французький співак – Поль Манондіз, аби привітати іменинників та всіх присутніх у клубі «Інфорум».

Організатори акції: оперна співачка Олена Гребенюк, дитяча громадська організація «Все робимо самі», БО «Український фонд благодійництва» та відділ соціального служіння та благодійності УПЦ КП – запрошують житомирян, які бажають долучитися до акції, принести в якості подарунків для іменинників все необхідне для школи.

Нагадаємо, у неділю, 31 липня, у Житомирі відбудеться благодійний автоквест. Організатори запрошують долучитися до гри та допомогти пораненому в Авдіївці бійцю зібрати кошти на операцію. Взяти участь в акції можуть усі бажаючі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *