Житомирян запросили стати учасниками благодійного квесту та допомогти бійцю

Житомирян запросили стати учасниками благодійного квесту та допомогти бійцю

Атовець отримав поранення у квітні 2016 року в Авдіївці.

У Житомирі проведуть благодійний патріотичний автоквест на підтримку пораненого бійця  81-ї бригади 90-го батальйону Олександра Марченка. Захід відбудеться у неділю, 31 липня, – повідомили організатори.

«Благодійний автоквест у Житомирі відбудеться в рамках Всеукраїнського благодійного квесту «Єдине місто – єдина країна!», участь в якому беруть мешканці з різних міст України. У Житомирі автоквест організовують на підтримку пораненого бійця 81-ї бригади Олександра Марченка.  Сподіваюсь, що цей захід об’єднає патріотів Житомира. Ми запрошуємо долучитися усіх небайдужих житомирян, які люблять активний відпочинок. Кількість команд не обмежена. У грі братимуть участь українські військові, учасники АТО, волонтери, медики, спортсмени і мешканці міста. Ми хочемо об’єднати активних житомирян і показати, що у нас згуртоване і патріотичне місто, яке поважає свою історію та героїв», – розповіла одна з організаторів акції, волонтер Марія Уланова.

За словами розробника завдань автоквесту Костянтина Кундіча, який понад п’ять років організовує пішохідні, вело- та автоквести в Житомирі, гравці будуть розгадувати загадки і виконувати завдання на знання міста. Для того, щоб стати учасником автоквесту, потрібно зібрати команду однодумців і зареєструватися.

«Активний відпочинок і зарядку для мозку – таку гру готуємо для учасників.  У кожному завданні – загадка, в якій зашифровано місце, куди команді потрібно дістатися і виконати там завдання – знайти код тощо. Завдання гравців – якнайшвидше прийти до фінішу», – розповів Костянтин Кундіч.

Щоб стати учасниками автоквесту необхідно:

1) зібрати команду (4 – 5 осіб) і попередньо зареєструватися (до 12:00 год. 30 липня 2016 року), зателефонувавши представнику організаторів, волонтеру Марії Улановій: (097) 996-43-46; (063) 469-18-53;

2) перед початком гри показати організаторам чек про перерахування коштів (мінімум 300 грн з однієї/кожної команди) на картку ПриватБанк №: 5168 7572 6499 1961, отримувач – Марченко Леся Вікторівна (дружина пораненого бійця Олександра Марченка);

3) автомобіль;

4) реквізити, які необхідно мати кожній команді:

– заряджений телефон (декілька телефонів) із обов’язковим доступом до мережі Інтернет (через спеціальний сайт гравці будуть отримувати завдання);

– карта Житомира;

– ручка і блокнот;

– чорний маркер (бажано кожному учаснику команди);

– пляшка чистої води 0,5 л;

– ліхтарик.

Передігровий брифінг відбудеться об 11:00 год. біля «Ракушки», початок гри о 12:00 год., приблизна тривалість – три-чотири години.

Довідково. Олександр Марченко отримав сильне поранення лівого плеча під час бою в Авдіївці у промисловій зоні 9 квітня 2016 року. Після цього лікувався в Авдіївці, Червоноармійську, Дніпропетровському шпиталі та інших медзакладах. Волонтери і лікарі зробили усе можливе, щоб зберегти кінцівку, але залишилося найважливіше – відновити кісткові тканини. На операцію з відновлення суглоба плечового та фрагменту кістки руки необхідно майже півмільйона гривень.

Усі, хто має можливість допомогти Олександру Марченку, може перерахувати допомогу на картку ПриватБанк №: 5168 7572 6499 1961, отримувач – Марченко Леся Вікторівна (дружина пораненого бійця).

Нагадаємо, за результатами акції «Рекорд доброти» Житомир потрапив до «Книги рекордів України» як найблагодійніше місто. Упродовж дня учасники акції зібрали понад 200 тис. грн на лікування хворих дітей.

Leave a Comment