У Житомирській гуманітарній гімназії №23 виявили порушення санітарного законодавства

У Житомирській гуманітарній гімназії №23 виявили порушення санітарного законодавства

Гімназію тимчасово закрили.

У Житомирській гуманітарній гімназії №23 ім. М.Й. Очерета виявили порушення санітарного законодавства. Про це повідомили у обласному лабораторному центрі Міністерства охорони здоров’я України.

«Під час обстеження в гімназії були виявлені порушення санітарного законодавства – порушується поточність виробничого процесу на харчоблоці (частково розроблювальні столи та інвентар не промарковані), порушуються регламенти приготування дезрозчинів та дезінфекційного режиму на харчоблоці, умови зберігання прибирального інвентарю, неякісно проведене прибирання на харчоблоці», – йдеться у повідомленні.

Спалах гострого гастроентероколіту серед учнів 1-9 класів міської гуманітарної гімназії №23 було зареєстровано 21 січня. Станом на 23 січня захворіли 19 учнів. З них 14 дітей госпіталізовані в інфекційне відділення Центральної дитячої міської лікарні, 5 дітей від госпіталізації відмовились.

«При проведенні опитування захворілих дітей в інфекційному відділенні встановлено, що спалах виник серед учнів, які харчуються у їдальні гімназії. Симптоми гострої кишкової інфекції у дітей з’явилися 20 січня надвечір. Серед яких відмічалися: біль у животі та пронос, рвота, температура тіла у переважної більшості дітей від 37 °C», – розповіли у лабораторному центрі.

Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 ім. М.Й. Очерета наразі не функціонує, в приміщеннях проводяться дезінфекційні заходи та генеральне прибирання. Про ускладнення епідемічної ситуації повідомили обласну прокуратуру та управління надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, у житомирській гімназії №23 отруїлися діти. За фактом отруєння учнів гімназії у Житомирі відкрили кримінальну справу.

Leave a Comment