Житомирські заклади, де продають лотерею, у нічний час не працюватимуть

Заклади, які розповсюджують лотерею, зможуть здійснювати свою діяльність з 8 до 22 год. У нічний час працювати їм заборонено. Відповідне рішення прийняв Житомирський міськвиконком на позачерговому засіданні 24 січня.

За словами міського голови Сергія Сухомлина, нині у Житомирі діє 44 такі об’єкти. На деякі з них систематично скаржаться житомиряни. Зокрема, на заклад по вул. Бердичівській, 67, надійшло більше 30 скарг через гучну музику, шумні компанії, підігріті алкоголем.

«Якщо власники закладу по Бердичівській, 67, не чують, то є моє розпорядження по юридичному департаменту підготувати документи для подачі до суду на проведення процедури реприватизації приміщення. Для цього є юридичні підстави, тому що приміщення було приватизовано разом з комунікаціями будинку, що заборонено законодавством. Це буде урок для усіх інших», – сказав Сергій Сухомлин.

Міський голова зазначив, що для того, аби навести порядок, після прийняття рішення виконкомом разом з активістами та членами виконкому потрібно виїжджати та відпрацьовувати кожен заклад.

Нагадаємо, за місцем знаходження комунальної техніки житомиряни можуть спостерігати онлайн. Інспекція з благоустрою скаржиться на супермаркети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *