У житомирській мерії оголосили конкурс на закупівлю газу для комунальних закладів

У житомирській мерії оголосили конкурс на закупівлю газу для комунальних закладів

Аукціон проведуть наприкінці серпня.

Комунальне підприємство «Житомирміськгаз» оголосило конкурс на закупівлю природного газу для комунальних підприємств та установ. Відповідну інформацію містить портал публічних закупівель «ProZorro».

Сума, яку заклали для закупівлі газу, становить 100 млн грн. Придбати на комунальному підприємстві планують 13 тис. кубометрів «блакитного палива».

Згідно із умовами, прийом тендерних пропозицій закінчився 23 липня. Сам аукціон проведуть 29 серпня.

На участь у конкурсі зголосилися дві київські компанії — ТОВ «Енерго-сервісна компанія «ЕСКО-Північ» та ТОВ «Енерджі Трейд Груп». Власником та засновником першої є екс-міністр екології та природних ресурсів часів Януковича Микола Злочевський. Статутний капітал «ЕСКО-Північ» складає понад 60 млн грн. У числі засновників кіпрська компанія «Бурісма Холдинг Лтд.», за якою також стоїть Злочевський. Останню фахівці визначають як одну із найбільших приватних компаній, яка видобуває газ в Україні.

Власником ТОВ «Енерджі Трейд Груп» є житель села Чайки Київської області Олексій Бондаренко. Статутний капітал підприємства складає 65 тис. грн. «Енерджі Трейд Груп» пов’язували із екс-депутатом Верховної Ради Миколою Мартиненком.

Нагадаємо, що сесія Житомирської міської ради виділила 100 млн грн для закупівлі газу для комунальних установ та підприємств.  Протягом року виконком Житомирської міської ради провів 6 тендерів на суму у майже 8 млн грн. Тендер щодо будівництва станції водних видів спорту на Корбутівці вартістю у 4 млн грн скасували.

Leave a Comment