У Житомирі на 100 мільйонів закуплять газ для комунальних установ

У Житомирі на 100 мільйонів закуплять газ для комунальних установ

Планують заощадити на опаленні понад 24 мільйони.

Житомирська міська рада придбає за 100 млн грн газ для комунального підприємства «Житомирміськгаз». Останнє постачатиме його комунальним установам міста: лікарням, школам та садочкам. За це під час сесії 4 липня депутати проголосували одноголосно.

«У нас є наше комунальне підприємство «Житомирміськгаз». Якщо ми сьогодні виділимо ці кошти — вони однаково підуть на наші комунальні установи. Заощадимо, за нашими розрахунками, як мінімум 24 мільйони гривень», – сказав міський голова Сергій Сухомлин.

Депутати висловили побоювання, що комунальне підприємство продаватиме газ приватним фірмам. Тому у рішенні прописали, що кошти виділять за умови постачання газу виключно комунальним установам та підприємствам Житомира.

«Хоча я не думаю, що, скажімо, Фірташ (український олігарх, – ред.) купуватиме газ у нашого підприємства. Я впевнений, що хто-хто, а він знає, де придбати його дешевше», – додав міський голова.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада хоче забрати у монополіста газові мережі, які знаходяться на території обласного центру. У мерії створили комунальне підприємство, а зареєструвати його забули.

Leave a Comment