У Житомирській міській раді хочуть купити автобус за мільйон для власних потреб

Житомирська міська рада має намір придбати автобус для власних потреб за 1 млн грн. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з гуманітарних питань повідомила в. о. начальника управління по зв’язках з громадськістю Світлана Сластухіна.

Гроші на купівлю автобусу нібито заощадили на проведенні тендерних закупівель. В обґрунтуванні за підписом Сластухіної транспортний засіб мали придбати для «забезпечення прийому та виїзду делегацій міст-побратимів, міжнародних партнерів, депутатів міських рад, членів виконавчого комітету та спеціалістів виконавчих органів Житомирської міської ради та інших міст України».

Водночас депутатська комісія запропонувала використовувати автобус для потреб усієї міської ради.

«Спочатку думали, що автобус придбають виключно для потреб управління по зв’язках із громадськістю. Таке формулювання наша комісія не підтримала. Однак, як пояснила керуюча справами міськвиконкому Ольга Пашко, цей транспортний засіб використовуватиметься для забезпечення потреб всіх підрозділів міської ради, в тому числі для виїзних засідань комісій та виконкому. Цим автобусом також перевозитимуть житомирських дітей, які братимуть участь у заходах в інших містах», – розповіла голова постійної депутатської комісії з гуманітарних питань Наталія Леонченко.

За її словами, автобус використовуватимуть вже у 2018 році. В поточному році більшість департаментів та управлінь Житомирської міської ради підписали угоди про транспортні послуги із приватними перевізниками. Зокрема, управління культури ще 1 лютого заключило договір на 189 тис. грн із ФОП Савіцький до кінця 2017 року.

Нагадаємо, що у Новограді-Волинському за перевезення пільгових категорій дітей перевізнику заплатили приватному перевізнику. За перевезення муніципального футбольного клубу Житомирська міська рада заплатила майже 170 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *