Стало відомо, які зарплати отримують посадовці Корольовської райради

Стало відомо, які зарплати отримують посадовці Корольовської райради

Голова райради у червні отримав майже 50 тисяч.

Голова Корольовської райради Житомира у червні отримав 48 тис. 820 грн зарплати. Про це у відповіді на інформаційний запит «Вголос.Zt» повідомили у районній раді.

Найменшу зарплату голова Корольовської районної ради одержав у липні місяці. Вона склала 11 тис. 245 грн. Посадовий оклад керівника ради до червня місяця становив 3 тис. 133 грн. З червня місяця він сягнув 8 тис. грн. Щомісяця всі керівники апарату Корольовської райради отримували премії. У травні у розмірі 200 відсотків окладу, у червні та липні – по 100.

Найвищою серед посадовців райради була зарплата заступника голови. У липні вона отримала 53 тис. 974 грн. Серед начальників відділів найбільше заробила завідуюча відділу бухгалтерського обліку та звітності. У липні її зарплата склала майже 21 тис. грн. Загалом керівники підрозділів райради щомісяця обходяться бюджету у 12-17 тис. грн.   

Нагадаємо, що середня зарплата по області перевищує законодавчо встановлений мінімум. Найбільшу заробітну плату у Житомирській міській раді отримує директор департаменту бюджету та фінансів.

Leave a Comment