У Житомирській міськраді хочуть, щоб їм платили за навчання дітей з інших населених пунктів

У Житомирській міськраді хочуть, щоб їм платили за навчання дітей з інших населених пунктів

Виконком звернеться до області, районів та ОТГ.

Виконавчий комітет Житомирської міської ради хоче звернутися до органів місцевого самоврядування області щодо відшкодування витрат на навчання їхніх дітей у житомирських школах та дитсадочках. Відповідний проект рішення виконкому розміщено на сайті міськради.

«Враховуючи недостатність коштів міського бюджету та наявність дітей та учнів, які навчаються та виховуються у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, а проживають за межами міста, з метою приведення у відповідність фінансування дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів до можливостей міського бюджету, виконавчий комітет вирішив звернутися до Житомирської обласної ради та районних, селищних рад та рад об’єднаних територіальних громад з пропозицією розглянути можливість відшкодування коштів на утримання вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Житомира, які проживають за межами міста», – йдеться у документі.

За інформацією Житомирської міської ради у школах Житомира навчається 1 тис. 774 учнів, які проживають у інших населених пунктах. У дошкільних навчальних закладах обласного центру таких дітей 914.

Нагадаємо, що паркан біля школи-інтернату №9 розмалюють за ескізами, які створили на «Майстерні міста». Житомирянина, який побив тренера спортивної школи «Авангард», можуть посадити на три роки. Під час будівництва музичної школи на Михайлівській виявили розтрату в 1,5 млн грн.

Leave a Comment