У житомирській мерії анонсували нову комплексну транспортну мережу

У житомирській мерії анонсували нову комплексну транспортну мережу

Через рік-півтора.

Управління транспорту і зв’язку запропонує нову комплексну транспортну мережу міста вже через рік-півтора. Про це під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради заявив начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний.

За його словами, зміни до мережі внесуть вже зараз. Однак щоб переглянути її повністю, запевняє Підпокровний, потрібно чималий час.

В управлінні планують вивчити пасажиропотік, для чого збираються залучати інші підприємства та організації. Після цього визначатимуться. За вказаний період планують також домовитися із облдержадміністрацією щодо руху приміського транспорту.

«На сьогодні приміські маршрутки агресивно дублюють рух і приватного, і комунального транспорту Житомира», – зазначив начальник управління транспорту і зв’язку.

Він також анонсував зміну руху майже всіх маршрутних таксі та автобусів. Не зміняться лише 6 маршрутів. Їх залишать, щоб не проводити нові конкурси, адже інші перевізники по них вже не працюють.

На сьогодні транспортна мережа Житомира налічує 25 маршрутів. Її за рішенням виконкому скоротять до 20. Завдяки цьому містом перестануть курсувати 20 автобусів, однак обіцяють на 10 одиниць збільшити кількість тролейбусів.

Нагадаємо, що у травні 2020 року виконком Житомирської міської ради підняв вартість проїзду у комунальному транспорті. У мерії запланували реформу трамвайно-тролейбусного управління.

Leave a Comment