У житомирській мерії договір із підрядником підписали після проведення заходу

У житомирській мерії договір із підрядником підписали після проведення заходу

Але забули оприлюднити.

Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради заплатить 19 тис. 900 грн ФОП Сергію Безпалюку за звук та світло під час проведення заходів до Дня молоді. Примітно, що звіт про укладений договір оприлюднили 30 червня. Хоча самі послуги підприємець надав протягом 27 червня. Інформацію про це оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Згідно із умовами закупівлі, строк виконання послуг ФОП Сергієм Безпалюком складає з 25 червня по 31 грудня. Самі ж заходи, згідно із затвердженим планом заходів та звітом на сторінці Facebook Житомирської міської ради, відбувалися 27 червня. Примітно, що на порталі публічних закупівель станом на 13:30 30 червня сам укладений договір відсутній.

За інформацією з реєстру фізичних та юридичних осіб, як підприємець Сергій Безпалюк зареєструвався 10 березня 2020 року. Будь-яка інформація по укладених раніше договорах у відкритому доступі відсутня. Однак джерела «Вголос.Zt» у Житомирській міській раді стверджують, що Сергій Безпалюк давно відомий як звукооператор і є товаришем чоловіка начальниці управління сім’ї, молоді та спорту Іллі Грицанюка. Крім того, всі заходи до Дня молоді проводилися у приміщенні організації, якою керує Грицанюк.

Нагадаємо, що у 2019-му році з бюджету Житомира виділили 130 тис. грн громадській організації, співзасновником якої є начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. У 2019-му році День молоді та День Конституції України відзначали на вулиці Михайлівській.

Leave a Comment