У житомирській мерії кажуть, що заощадили на енергоносіях

У житомирській мерії кажуть, що заощадили на енергоносіях

Майже 850 тисяч.

Протягом поточного року Житомирська міська рада заощадила 849,9 тис. грн на енергоносіях. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету повідомила директор департаменту бюджету та фінансів Діна Прохорчук.

«Пропозицій щодо заощаджених коштів в мене немає, але, згідно із рішенням сесії, ці кошти ми можемо спрямувати на стимулюючі виплати, заходи з енергоефективності та навчання з енергоефективності», – сказала Прохорчук.

За її словами, цю суму поки нікуди не направляють, лише констатують, що вона є. Окрім цього, зазначила директор департаменту найближчим часом до Житомира надійде субвенція на оплату пільг та субсидій у розмірі 995 тис. грн.

Одночасно із цим, Житомиру не вистачає понад 37 млн грн на оплату праці медикам та освітянам. Як повідомила заступник міського голови Світлана Ольшанська, очікувати на ці кошти з державного бюджету годі.

Нагадаємо, що комунальники Житомира заощадили понад 21 млн грн коштів через скасування ПДВ. «Житомиртеплокомуненерго» просить понад 13 млн грн на зарплату.

Leave a Comment