«Житомиртеплокомуненерго» просить понад 13 мільйонів на зарплату

«Житомиртеплокомуненерго» просить понад 13 мільйонів на зарплату

За вересень та жовтень.

Комунальному підприємству «Житомиртеплокомуненерго» виділять з бюджету 13 млн 160 тис. грн на виплату заробітної плати за вересень та жовтень.

«Коштів підприємства вистачає на зарплату за липень-серпень. Потрібно ще на вересень-жовтень, поки почнеться опалювальний період і «Теплокомуненерго» почне отримувати кошти. Була пропозиція виділити лише на один місяць, але це проблему не вирішить. Тому просимо на два», ‒ сказав начальник управління комунального господарства Житомирської міської ради Олександр Марцун.

За його словами, це може спричинити незручності робочим підприємства. Адже якраз на вересень-жовтень припадає підготовка до опалювального сезону та його запуск.

«Кошти від опалення почнемо отримувати в кращому випадку з 10 грудня. Тому щоб не було двомісячного розриву і працівники просто не розбіглися, просимо гроші. А листопадову зарплату робітники отримають після 10 грудня», ‒ зазначив директор «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин.

Нагадаємо, що роботодавці області у серпні збільшили заборгованість по зарплаті. На зарплату освітянам області до кінця року не вистачає понад 58 мільйонів.

Leave a Comment