У житомирській мерії визначилися, як відшкодовуватимуть проїзд пільговиків «Укрзалізниці»

У житомирській мерії визначилися, як відшкодовуватимуть проїзд пільговиків «Укрзалізниці»

Платитимуть за тих, хто купив квиток у Житомирі.

У Житомирській міській раді вирішили, в який спосіб відшкодовуватимуть «Укрзалізниці» пільговий проїзд у приміському залізничному транспорті. Порядок повернення коштів передбачили у додатковій угоді, яку має затвердити виконком. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті мерії.

«Погодити укладання додаткової угоди № 1 до Договору № 19 від 06.04.2020 року про компенсаційні виплати за пільгове перевезення приміським залізничним транспортом пасажирів, що придбали квитки на станціях в межах міста Житомира (додається) та здійснити відшкодування недоотриманих коштів ПАТ «Українська залізниця» за період жовтень, листопад, грудень 2019 року шляхом використання бюджетних призначень на 2020 рік», йдеться у документі.

Раніше у мерії бідкалися, що не можуть визначити, скільки пільговиків, які користуються послугами приміських поїздів до Коростеня та Новограда-Волинського є жителями Житомирської міської ОТГ.

Нагадаємо, що у вересні 2019 року з бюджету Житомира виділили 800 тис. грн на відшкодування «Укрзалізниці» перевезення пільговиків. У червні 2018 року «Укрзалізниця» погрожувала скасувати дизель «Житомир-Коростень» через заборгованість по пільговиках.

Leave a Comment