З бюджету Житомира виділять 800 тисяч за перевезення пільговиків «Укрзалізницею»

З бюджету Житомира виділять 800 тисяч за перевезення пільговиків «Укрзалізницею»

Скільки з них житомирян — невідомо.

Постійна депутатська комісія з питань бюджету Житомирської міської ради рекомендуватиме сесії виділити 800 тис. грн на розрахунок перед «Укрзалізницею» за перевезення пільговиків потягами Житомир-Новоград-Волинський та Житомир-Коростишів. Таке рішення попередньо прийняли члени комісії 10 вересня.

Разом із тим, зазначила директор департаменту бюджету та фінансів Діна Прохорчук, у міській раді не знають, яку кількість із перевезених пасажирів складають житомиряни.

«Наступного року ми будемо вимагати від «Укрзалізниці» забезпечити облік осіб, яких вони перевозять. В який спосіб вони це робитимуть — поки невідомо. Сподіваємося, що таки запрацює «Картка житомирянина», ‒ зазначила Прохорчук.

За словами начальника управління транспорту і зв’язку Костянтина Підпокровного, виділених коштів має вистачити на розрахунок за перші 7 місяців поточного року. Якщо цього не зробити — «Укрзалізниця» погрожує припинити перевезення всіх пільговиків вже найближчим часом.

Нагадаємо, що минулого року «Укрзалізниця» погрожувала скасувати дизель «Житомир-Коростень» через відсутність компенсації за пільговиків. У травні минулого року з бюджету Житомира підприємству заплатили півмільйона гривень.

Leave a Comment