У житомирській мерії заговорили про ймовірне відновлення руху трамваю

У Житомирській міській раді неочікувано заговорили про ймовірне повернення на маршрути трамваю. Яким буде рішення, кажуть у мерії, залежатиме від доведених до Житомира лімітів на споживання електроенергії.

Питання повернення трамваю на порядку денному житомирської влади після припинення його руху у зв’язку із дефіцитом електроенергії раніше не стояло. Однак 1 лютого на сайті електронних петицій було зареєстроване офіційне звернення містян із вимогою повернути цей транспортний засіб на вулиці Житомира. З 1 по 19 лютого воно набрало 318 підписів житомирян замість 300 потрібних. А вже 20 лютого мер Сухомлин анонсував ймовірне повернення руху трамваю.

«27-го лютого буде відомо, які ліміти електроенергії отримає Житомир. Укренерго зводить дані по всій Україні щодо пропускних потужностей мереж. Після цього кожен регіон та обласні центри отримають чіткі ліміти по споживанню електричної енергії. Тож після 27-го лютого буде чітко зрозуміло, чи вдасться нам вивести на маршрут трамвай», ‒ цитує слова Сергія Сухомлина пресслужба мерії.

У самі петиції йшлося про чутки про те, що влада міста планує ліквідувати трамвай у Житомирі та демонтувати колії. У той же час офіційних повідомлень про такі наміри від керівництва міста до 20 лютого щодо цього не було.

Нагадаємо, що з 6 лютого Житомирська міська рада ввела новий автобусний маршрут, який дублює рух трамваю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *