За добу у Житомирському районі втопилася жінка та впав зі скелі чоловік

Протягом доби 19 лютого у Житомирському районі втопилася 55-річна жінка та впав зі скелі 48-річний чоловік. Обидва випадки закінчилися фатально, а тіла загиблих довелося діставати рятувальникам. Про це повідомили у ДСНС України у Житомирській області.

«Повідомлення про те, що у селі Зарічани Станишівської громади Житомирського району зі скелі у прірву впала людина надійшло о 17:25 19 лютого. По прибуттю з’ясувалося, що 48-річний чоловік впав на каміння з висоти близько 6 м та загинув», йдеться у повідомленні рятувальників.

Бійцям ДСНС довелося спускатися до загиблого на мотузці, класти тіло на рятувальні ноші та за допомогою рятувальної мотузки, підняли його з прірви на гору. Оскільки місцевість не дозволяла під’їхати спецтранспорту, рятувальникам довелося ще близько 400 метрів нести ноші із загиблим, аби передати правоохоронцям.

Вже за годину дзвінок надійшов із села Пряжів Новогуйвинської територіальної громади Житомирського району. Там у водоймі виявили тіло загиблої 55-річної жінки. Бійці ДСНС на надувному човні дісталися до потопельниці, яка знаходилася на відстані 10 м від берега, зачепили її багром, доставили до берега та передали правоохоронцям.

Нагадаємо, що у Мирополі після ліквідації пожежі рятувальники виявили тіло загиблої жінки. Під час пожежі у приватному будинку Житомира загинув чоловік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *