У Житомирській міськраді анонсували два нові автобусні маршрути

У Житомирській міськраді анонсували два нові автобусні маршрути

На період ремонту вулиці Великої Бердичівської.

Управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради анонсувало запуск двох комунальних автобусних маршрутів 3 та 3А на Богунію. Ввели їх, пояснюють, через тимчасове скасування маршрутного таксі №23.

«Враховуючи обмежувальні заходи у громадському транспорті щодо кількості перевезення пасажирів, тимчасового призупинення роботи автобусного маршруту №23 «Лісове-Комбінат силікатних виробів», а також обмеження руху тролейбусних маршрутів по вул. Велика Бердичівська у зв’язку з капітальним ремонтом дороги, організовано роботу автобусних маршрутів №3 «Богунія-Вокзал-Смолянка-Богунія» та № 3-А«Богунія-Смолянка-Вокзал-Богунія», ‒ йдеться у повідомленні.

В управлінні також нагадують, що на період карантину діє обмеження на пересування у транспорті. Перевозити мають лише тих, хто має спеціальне посвідчення. Рятувальники, правоохоронці та військові мають право на проїзд безкоштовно за службовим посвідченням.

Нагадаємо, що виконком Житомирської міської ради тимчасово скасував безкоштовний проїзд пільговикам. З 18 березня в області перестали курсувати автобуси міжміського та приміського сполучення.

Leave a Comment