У Житомирській міськраді не знають, куди поділися лавки з Київської

У Житомирській міськраді не знають, куди поділися лавки з Київської

Зникли, коли по вулиці клали нову плитку.

Житомирські пенсіонери скаржаться, що по вулиці Київській біля ЦУМу зникли лавочки. У міській раді не знають, де вони поділися. Свого часу лавки були подаровані та встановлені за кошти спонсора. За словами житомирян, їх поставили ще за часів міського голови Віри Шелудченко.

«Лавки прибрали, коли почали класти нову плитку. А після того, як її поклали — повернути на місце їх забули. Ми — старі люди, нам було дуже зручно, коли йдеш із ринку, сісти та відпочити. Зверталися до заступника міського голови Олександра Фещенка, управління комунального господарства Житомирської міської ради, управління капітального будівництва — ніхто не знає, де вони поділися», – сказала житомирянка Лариса Леоненко.

В управлінні комунального господарства факт «зникнення» лавок підтвердили.

Однак куди саме вони поділися сказати не змогли. Спитати порадили в управлінні капітального будівництва.

«Вони не перебували на нашому балансі. Були встановлені за спонсорські кошти. Однак питати, куди їх поділи, варто у підрядника. Оскільки договір із ним підписували в управлінні капітального будівництва — питати треба в них», – прокоментував ситуацію начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

За його словами, якщо лавки не знайдуть, підрядник має або поставити нові, або компенсувати місту їхню вартість.

В управлінні капітального будівництва повідомили, що долю лавочок по Київській теж не знають.

«Спілкувалися телефоном із представником фірми, яка робила тротуари по Київській. Вони нічого конкретного по цьому питанню відповісти не змогли. Днями вони мають бути у Житомирі, будемо з’ясовувати. Лише вчора надійшов лист від житомирян із цього приводу», – сказав начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов.

Нагадаємо, що у міській раді без тендеру визначили, хто кластиме плитку на вулиці Театральній. У липні поліція затримала житомирянина, який крав плитку на вулиці Київській.

Leave a Comment