У Житомирській міськраді не знають, що робити з басейном у дитсадку №25

У Житомирській міськраді не знають, що робити з басейном у дитсадку №25

На нього витратили більше 4 мільйонів.

Житомирська міська рада не знає, що робити з басейном, який збудували у дитячому садочку №25. Для вирішення питання подальшого використання басейну у мерії створили спеціальну робочу групу. Рішення про це прийняли ще на передноворічній сесії. Розпорядження міського голови про робочу групу оприлюднили на сайті мерії 15 січня.

За словами начальника управління капітального будівництва В’ячеслава Глазунова, будівництво басейну обійшлося бюджету трохи більше, ніж у 4 мільйони.

«Безпосередньо на роботи витратили 3,8 мільйонів. Ще 300 тисяч виділяли з бюджету на пожежну сигналізацію за наполяганням депутатів», ‒ сказав Глазунов.

Запустити басейн планують вже з весни. Разом із тим у міській раді не виключають можливості здавати приміщення в оренду у вільний від занять час. Це питання якраз і має вивчити створена робоча група.

Очолити групу має профільний заступник міського голови Марія Місюрова. До її складу увійдуть аж два фахівці з будівництва департаменту освіти, начальник управління капітального будівництва, директор та заступник департаменту освіту та завідуюча садочком. Окрім цього, до групи включили депутатів та представника юридичного департаменту мерії.

Нагадаємо, що в Ємільчиному відкрили басейн, який будували 6 років. На капітальний ремонт басейну дитячо-юнацької спортшколи «Авангард» ОДА витратила понад 7 млн грн.

Leave a Comment