У Житомирській міськраді обіцяють два нові маршрути

У Житомирській міськраді обіцяють два нові маршрути

Автобусний і тролейбусний.

У поточному році транспортна мережа Житомира збільшиться на 2 нових маршрути. Ще у 4 внесуть зміни. Про це повідомили в управлінні транспорту і зв’язку Житомирської міської ради.

Так, в управлінні анонсують появу автобусного маршруту №3 сполученням Крошня-Богунія-Корбутівка. Раніше, зазначають у міській раді, цей маршрут існував. Однак якщо тоді він пролягав через центр Житомира, то зараз він сполучатиме Крошню та Богунію через проспект Незалежності.

Один новий маршрут має з’явитися і у житомирських тролейбусів. Так, окрім №15А, який курсує на Корбутівку, туди йтиме також тролейбус №15. Попередньо його маршрут пролягатиме через вулиці Київську, Польову та Велику Бердичівську. Тож усі охочі жителі мікрорайону Корбутівка зможуть дістатися міського парку.

Планують також внести зміни до ряду існуючих маршрутів. Так, тролейбус №4 тепер їхатиме аж до вулиці Космонавтів. Відновить свою роботу тролейбус №4А. Маршрутка №44 йтиме від міського кладовища до вулиці Бориса Тена. А маршрутка №5 курсуватиме до майдану Путятинського.

В управлінні транспорту запевняють, що при зміні транспортної мережі враховували думку містян та пріоритетність електротранспорту. Вони вже пройшли обговорення у депутатських комісіях та невдовзі будуть винесені на розгляд виконкому.

Нагадаємо, що у липні 2020 року у Житомирі планували скасувати рішення, яким забороняли створювати нові маршрути. Житомирська міськрада вчергове попросила облдержадміністрацію переглянути приміські маршрути.

Leave a Comment