Житомирська міськрада «наполегливо попросить» Бунечка переглянути приміські маршрути

Житомирська міськрада «наполегливо попросить» Бунечка переглянути приміські маршрути

Голосуватимуть звернення.

Депутати Житомирської міської ради на позачерговій сесії 21 липня «наполегливо» проситимуть переглянути рух приміських маршрутів. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті мерії.

«Депутати Житомирської міської ради звертаються до Вас за сприянням у вирішенні питання щодо впорядкування роботи приміських автобусних маршрутів, які курсують територією Житомирської міської територіальної громади, та приведення їх у відповідність до норм чинного транспортного законодавства України», ‒ йдеться у документі.

За словами авторів звернення, у червні 2019-го року Житомирська міська рада отримала від прилеглих Оліївської та Тетерівської ОТГ дозвіл на формування мережі та організацію транспортних перевезень ц цих громадах. Однак вже у травні 2020-го року 10 автобусних маршрутів, які обслуговують ці територіальні громади, повернуто до обласної мережі.

Житомирська міська рада просить голову ОДА узгодити із нею місця зупинок приміського транспорту та не оголошувати конкурс на 10 маршрутів, які обслуговували Оліївську та Тетерівську ОТГ.

Нагадаємо, що виконком Житомирської міськради переніс затвердження нової автобусної мережі. Проєктом мережі у Житомирі передбачено 25 автобусних маршрутів.

Leave a Comment